2015-11-24

Карпати є не дуже високими горами за світовими мірками. Вони не дотягують у висоту і 3000 м. Але незважаючи ні на що, це справжнісінькі гори, з гірськолижними курортами, оповиті блакитним серпанком влітку, і укутаними снігом вершинами взимку. Карпати навесні і влітку потопають у яскравій зелені різнотрав’я, а восени, ніби злитки дорогоцінного металу, виблискують багрянцем і золотом вже готової до зими листя.

2015-11-24

Буковель – це один з найвідоміших гірськолижних курортів в Україні, який розташований в Карпатах. Саме сюди щороку з’їжджаються любителі активного зимового відпочинку. Буковель причому, користується великою популярністю як у спортсменів мають пристойний стаж, так і у новачків.

2015-11-24

Напевно перші асоціації при згадці Карпат у вас викликає іскристий сніг, який вкриває схили гір, катання на гірських лижах, засніжені смереки, димлячі кухлі з глінтвейном. Але вам також слід знати, що літній відпочинок в Карпатах теж може бути не менш захоплюючим.

2015-11-24

Дикі Карпати з кожним роком все більше приваблюють людей. До Криму ми і правда їздимо практично щороку, їмо одну і ту ж татарську чебуречну кухню і лежимо на одних і тих же пляжах. Але в якийсь момент розуміємо раптом, що подібного роду відпочинок наскільки став звичним, що перестав доставляти емоції, які ми вирушаємо шукати в якесь інше місце для проводження звітного відпустки з радістю і користю.

2015-11-24

Літо – це довгоочікувана яскрава пора, це час, коли у школярів і студентів наступають відпустки і канікули. Літо є найбільш підходящим часом для цікавих подорожей і захоплюючих походів. Карпати в цю пору року стають місцем дуже популярним для активного відпочинку в Україні.

2015-11-24

Карпати, як стверджують знаючі толк в подорожах люди, своєю неповторною красою не поступаються ні в чому Піренеям і Альпам. Кожна людина, якій хоч раз доводилося побувати в цих місцях, однозначно ставав бранцем мальовничих видів гір. Відпочинок в Карпатах – це унікальна можливість стикнутися з неперевершеною первозданною природою в цих місцях, чарівних гірських пейзажів.

2015-11-24

Раніше Карпати не мали дуже розвинену інфраструктуру, а на сьогоднішній день сюди прагнуть потрапити на зимовий відпочинок мільйони туристів. Гірськолижні курорти в Карпатах – це набагато більше, ніж можливість покататися на лижах і невеликі села. Тут чудове повітря, що наповнює всі ваші легені і дозволяє поліпшити ваше самопочуття.

2015-11-24

Для того щоб чудово провести відпустку абсолютно не обов’язково чекати літо. Тому що зимовий відпочинок може також бути досить захоплюючим, найголовніше визначитися з правильним напрямком. Відпочинок в Карпатах дуже часто асоціюється з гірськолижними турами.

2015-11-24

Якщо вам набридло, як зазвичай проходять у вас новорічні свята і хочеться чогось новенького, неймовірного і незабутнього, ви можете провести новорічні свята в чарівних Карпатах. Цей регіон вже сотні років поспіль є традиційним місцем для проведення Різдва і Нового року і за кількістю незабутніх відчуттів б’є всі рекорди.

2015-11-24

На Гуцульщині до Різдва починають готуватися заздалегідь. З снопів за стародавньою традицією виплітають деревце – “Дідуха”. Вважається, що в ньому поселяються духи дідів, які опікують будинок. Рано вранці 6го січня господині запалюють “живий вогонь” в печі з 12 полін і готують 12 пісних ритуальних страв. На першому місці, серед страв Святого Вечора, Кутя – варена пшениця з горіхами, маком та медом.