Запрошуємо у гості

В оточенні засніжених гір і чудового лісу розташувався наш готель «Фоміч». Ми маємо в своєму розпорядженні два котеджі, виконаних зі зрубу – цей варіант підходить для сімей з дітьми або компаній. На цій сторінці представлені фото котеджів і номерів, тому ви можете переконатися, що проживання в Поляниці в нашому готелі буде затишним і теплим.

Інфраструктура нашого готелю

Звичайно, вибираючи житло в Поляниці, відпочиваючі звертають увагу не тільки на номери, але і на те, де можна поїсти і відпочити під час відпочинку. У нашому готелі є абсолютно всі умови для того щоб вам не довелося нічого шукати. На фотографіях, представлених на цій сторінці, ви можете ознайомитися з інфраструктурою нашого готельного комплексу. Як бачите, тут є і ресторан, і сауна, і басейн прямо на вулиці. Будьте впевнені, що проживання в Поляниці буде комфортним – ми подбали про це по максимуму.

Запрошуємо у гості

Якщо ви цінуєте домашній комфорт і шукаєте житло в Поляниці, не зволікайте – бронюйте номер або котедж прямо зараз! Ми створили комфорт навіть на нашому сайті – здійснити бронювання можна прямо тут. Заповнюйте форму, а автоматизована система покаже вам наявність вільних місць на обраний Вами період. Бажаємо, щоб Ваше проживання в Поляниці запам’яталося тільки позитивними моментами!